Hromkočky 2011-2012

Národ Hromkoček žije už po generace v bezpečí za vysokými neproniknutelnými zdmi Thundery, domova, kde se těší dostatku jídla, společnosti a zábavy. Jinak je tomu ale za hlubokým hradebním příkopem, kde zbytky ještěří populace čelí naopak zhoubnému nedostatku jídla, vzájemným rozepřím a strachu z nejisté budoucnosti. A když se jednoho dne mladý princ Lvíče rozhodne dva zajatce omilostnit, ještě netuší, že si do té doby zakletý čaroděj Mumm-Ra s obnovenou armádou zákeřných ještěrů pro jeho lid přichystali nepříjemné překvapení. Po noci zuřivých bojů, kdy obléhané město Thundera padá přičiněním zrádců z řad nejvěrnějších bojovníků – bývalým generálem Grunem, do rukou čaroděje, a v nichž král Claudus jeho rukou umírá, se skupinka přeživších v čele s Lvíčetem vydává na nebezpečnou výpravu po stopě mýtické Věštecké knihy, která jako jediná dokáže prozradit, jak zdolat hamižného Mumm-Ru i s Thundrilliem – nerostným zdrojem temné síly jeho rozrůstající se armády.

velikost: 36 kartiček, typ: standard, publikováno: 5/30/2020, kategorie: Filmy a seriály, autor: Eninka, staženo: 0x, hodnocení: 68% Jazykové verze: Česky

2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Spuštění online hry

Toto pexeso si také můžete zahrát na našem webu online proti počítačovým nebo lidským protihráčům u tohoto PC a také proti protihráčům u vzdáleného počítače přes internet.

Dowload pexesa pro tisk

Pro stažení pexesa vyberte požadovanou velikost a klikněte na tlačítko 'Stáhnout pexeso'. Pak postupujte podle návodu na výrobu.

Dejte vědět svým přátelům na facebooku, že se Vám toto pexeso líbí.

Nový vzkaz

Vaše jméno

Váš vzkaz

Vzkazy

(Na nástěnce nejsou žádné vzkazy)