Mezi námi medvědy

Grizz, Panda a Leďák žijí v San Franciscu a moc rádi by zapadli mezi lidi, jenže na první pohled jsou jiní. Kdo jim ale věnuje i druhý pohled, pozná, že tihle tři bráchové mají s lidmi spoustu společného. Každý den před ně staví stejné výzvy všedního světa v čele s digitálními i společenskými trendy a jejich největším přáním je prostě si jen užívat své zájmy a být při tom přijetí druhými. Jenže zorientovat se v dnešním světě není nic jednoduchého, ať už jste medvěd, nebo člověk.
Ohromně optimistický a nekřiklavě humorný seriál o tom, jaké to je, když člověk, vlastně medvěd vyčnívá z davu, vytvořil podle vlastního online komiksu animátor Daniel Chong. Vtělil do něj vlastní zkušenosti z dospívání, kdy se coby kluk z minoritního etnika pokoušel zapadnout do kolektivu svých vrstevníků. Své pocity důmyslně personifikoval do sympatického tria, které si jen chce užívat každý den jako každý jiný, ale lidé nevědí, jak na to reagovat. Současně jsou povahově odlišní medvědi také ideálními hrdiny pro děti, které stejně jako oni se pokoušejí zorientovat ve spletitém světě společenských norem, moderních technologií a sociálních sítí.

velikost: 36 kartiček, typ: standard, publikováno: 5/25/2020, kategorie: Filmy a seriály, autor: Eninka, staženo: 0x, hodnocení: 58% Jazykové verze: Česky

2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Spuštění online hry

Toto pexeso si také můžete zahrát na našem webu online proti počítačovým nebo lidským protihráčům u tohoto PC a také proti protihráčům u vzdáleného počítače přes internet.

Dowload pexesa pro tisk

Pro stažení pexesa vyberte požadovanou velikost a klikněte na tlačítko 'Stáhnout pexeso'. Pak postupujte podle návodu na výrobu.

Dejte vědět svým přátelům na facebooku, že se Vám toto pexeso líbí.

Nový vzkaz

Vaše jméno

Váš vzkaz

Vzkazy

(Na nástěnce nejsou žádné vzkazy)