minipexeso fotbalové kluby 70s - 80s

Jde o napodobeninu retro minipexesa fotbalových klubů. Obrázky jsem stáhnul z oficiálních webů odpovídající dané době. Za bývalého režimu asi nechtěli platit práva na loga, tak je dost pozměnili - hlavně Dynamo Kyjev je na originále úplně jiné a na stránkách klubu jsem takové logo nedohledal. Ostatní loga se liší od originálu jen v detailech. Tak si můžete zahrát a zavzpomínat. Já ho rád hrál se svým dědečkem. Oproti originálu je zde přidaná FC Barcelona a PSG, protože původní sada byla jen 2x 16 kartiček, zde lze vyrobit pexeso o 2 x 18 kartiček. Příjemnou hru a dobré vzpomínání, hlavně těm starším ročníkům.

velikost: 36 kartiček, typ: standard, publikováno: 12/29/2022, kategorie: Sport, autor: Martin B, staženo: 6x, hodnocení: 35% Jazykové verze: Česky

Spuštění online hry

Toto pexeso si také můžete zahrát na našem webu online proti počítačovým nebo lidským protihráčům u tohoto PC a také proti protihráčům u vzdáleného počítače přes internet.

Dowload pexesa pro tisk

Pro stažení pexesa vyberte požadovanou velikost a klikněte na tlačítko 'Stáhnout pexeso'. Pak postupujte podle návodu na výrobu.

Dejte vědět svým přátelům na facebooku, že se Vám toto pexeso líbí.

Nový vzkaz

Vaše jméno

Váš vzkaz

Vzkazy

(Na nástěnce nejsou žádné vzkazy)