PEXESA II.

PEXESA II.

velikost: 48 kartiček, typ: standard, publikováno: 2/26/2012, kategorie: Smetiště, autor: Monika konečná, staženo: 371x, hodnocení: 70% Jazykové verze: Česky

PEXESA II.

Spuštění online hry

Toto pexeso si také můžete zahrát na našem webu online proti počítačovým nebo lidským protihráčům u tohoto PC a také proti protihráčům u vzdáleného počítače přes internet.

Dowload pexesa pro tisk

Pro stažení pexesa vyberte požadovanou velikost a klikněte na tlačítko 'Stáhnout pexeso'. Pak postupujte podle návodu na výrobu.

Dejte vědět svým přátelům na facebooku, že se Vám toto pexeso líbí.

Nový vzkaz

Vaše jméno

Váš vzkaz

Vzkazy

2/17/2016 Pexeso.net

Autor vytvoril pexeso skladajici se z nafocenych prednich stran pexes, ktere ma (asi) doma. Jednotliva pexesa odtud stahnout nelze.

2/16/2016 Dana

Dobrý večer,můžete mě prosím poradit jak bych si od Vás mohla stáhnout televizní pexeso? Diky moc..

8/11/2014 Dáša

Dobrý den.
Pexesa jsou zde krásná. Já je sbírám asi tři roky, mám jich kolem 600, ale mrzí mě, že nemohu nikde sehnat starší vydání. Nemáte někdo pexesa na výměnu či k odprodeji za rozumnou cenu ? Pokud ano, nabídněte na email judra@email.cz.
Předem děkuji.

7/30/2014 Katisek

Zdravim,bylo by mozne uverejnit cele pexeso Zvirata svetovych zoo?

4/13/2013 pavla

dobrý den chtěla bych Vám poděkovat za tento web, retro pexesa jsou super, měla jsem jich celkem dost,ale při stálém stěhování se mi krabice zratila.Chtěla bych Vás poprosit o retro pexeso psí,pexeso abeceda ta tam je dvakrát tak obě dvě,pexeso hračky, to samé obě dvě televizní pexesa,bylo by to možné,vzpomínám si jak jsme hledali nějaký obrázek a ,když mi ho sestra našla byla jsem naštvaná,že mi ho našla,nyní hraji se synem pexesa dnešní doby a nic moc.

11/15/2012 Juda

Obdivuji, kolik máte starých pexes. Jste sběratelka? Nemáte nějaká pexesa na výměnu nebo k odprodeji?