SNV

Super pexeso pre ľudí zo Spišskej Novej Vsi alebo ľudí, ktorí ju poznajú.

velikost: 24 kartiček, typ: standard, publikováno: 2/2/2024, kategorie: Architektura, Cestování, Krajina, Sport, Umění, autor: Ja, staženo: 6x, hodnocení: 41% Jazykové verze: Česky

Spuštění online hry

Toto pexeso si také můžete zahrát na našem webu online proti počítačovým nebo lidským protihráčům u tohoto PC a také proti protihráčům u vzdáleného počítače přes internet.

Dowload pexesa pro tisk

Pro stažení pexesa vyberte požadovanou velikost a klikněte na tlačítko 'Stáhnout pexeso'. Pak postupujte podle návodu na výrobu.

Dejte vědět svým přátelům na facebooku, že se Vám toto pexeso líbí.

Nový vzkaz

Vaše jméno

Váš vzkaz

Vzkazy

5/10/2024 Aktivista

Originalita zomiera a toto pexeso je toho dôkazom.
Ale ja budem bojovať.
Nádej na lepšie časy a pexesá zomiera posledná.

2/9/2024 Matus

Dvoma slovami: Velke sklamanie

2/9/2024 Adam

Matus hecko sa stazuje a ja s nim suhlasim. Takto zle pexeso som ešte nikdy nevidel. Ukazujes to najhorsie zo Spisskej. ZE SA NEHANBIS! V meste je vela pamiatok a pekných veci, no toto pexeso to neukazuje.

2/9/2024 Ty

Ako obyvateľ Spišskej Novej Vsi som sklamaný nad úrovňou tohto pexesa. Tie najdôležitejšie atrakcie na obrázkoch vôbec nie sú a zadná strana je vyslovene úbohá. Obrázky sú vybrané tragicky a to ich je len 12. Nemá to tému a nedá sa no to pozerať. Som vyslovene sklamaný a zhnusilo mi to pexeso ako hru. Svetlé body: Niektoré miesta som spoznal ale to už fakt hľadám maličkosti. 1/10

2/9/2024 JA

SKVELÉ PEXESOOOOO